RE4 Remake'de Malikane Dolabı Kilidi Bulmacasını çözün

RE4 Remake'de Malikane Dolabı Kilidi Bulmacasını çözün

RE4 Remake'de Malikane Dolabı Kilidi Bulmacasını çözünVillage Chief Manor Kabin Kilidi Bulmacası – Resident Evil 4 Remake, 2005 yılında çıkan orijinal Resident Evil 4 Oyununun yeniden düzenlenmiş bir versiyonudur. Remake, yeni oyun mekaniği, iyileştirilmiş görseller ve çok daha fazlasını içerir. Bu oyunun geliştiricisi ve yayıncısı olan Capcom harika bir iş çıkarmış ve oyun çıktığı günden bu yana Steam'de pek çok olumlu eleştiri almıştır.


Oyunda karşılaşacağınız tüm bulmacalar arasında, Köy Şefinin Malikanesi Dolap Kilidi bulmacası en kafa karıştırıcı olanlardan biridir. Bunu çözmek için Illuminados 4:3 dosyasını bulun ve ardından kabini açmak için kombinasyonu öğrenin.


Bu makale, Resident Evil 4 Remake'te Malikane Dolabı Kilidi Bulmacasını nasıl çözeceğiniz konusunda size rehberlik edecek.


RE4 Remake'de Malikane Dolabı Kilidi Bulmacası nasıl çözülür?

Bulmacayı çözmek için, üç yuvadaki sembollerin kombinasyonunu hizalamalısınız. Kadranları döndürmeniz ve dolap kilidini kırarak açmanızı sağlayacak uygun sembol kombinasyonunu bulmanız gerekecek. Ancak yine de üç kombinasyon sembolünü bulmakta zorlanıyorsanız, işte buradalar:


RE4 Remake'de Malikane Dolabı Kilidi Bulmacasını çözün


  1. Soldaki İlk Kişi “Kırpma” Sembolüne sahip olacaktır.
  2. İkincisi, Ortadaki, “Domuz” Sembolüne sahip olacak.
  3. Sağdaki Üçüncü Kişi “Bebek” Sembolüne sahip olacaktır.


RE4 Remake'te Malikane Dolabı Kilit Kombinasyonlarını nerede bulabilirim?

Bu kombinasyonları Illuminados 4:3 Dosyasında bulabilirsiniz. Metinler sizin için vurgulanacak ve bu dosyayı malikanenin ikinci katında çekmecenin üstünde bulabilirsiniz.


Illuminados Dosyası 4:3 Dosyası

Iluminados 4:3 dosyasında vurgulanan metinler Kırp, Domuz ve bir bebektir. Malikane dolabı kilit bulmacasını çözmek için şifreli kilitte bu sembolleri kullanmalısınız.


RE4 Remake'te Malikane Dolabı Kilidi Bulmacasını çözenlere ödül

RE4 Remake'te Kabinet Bulmacasını çözmenin ödülü olarak Kristal Bilye alabileceksiniz. Bu, ana hikayede ilerlerken Kristal Bilye Yapbozu adlı başka bir yapbozu tamamlamanız için gerekli olan temel bir öğedir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski