Resident Evil 4 Remake Mercenaries Modu: Nasıl Açılır

Resident Evil 4 Remake Mercenaries Modu: Nasıl Açılır

Resident Evil 4 Remake Mercenaries Modu: Nasıl Açılır


Paralı Askerler Modu hakkında bilgi edinmek ve Resident Evil 4 Remake'te nasıl açılacağını öğrenmek için bu kılavuza göz atın.


Klasik Paralı Askerler Modu, yayınlanmasından yaklaşık 2 hafta sonra Resident Evil 4 Remake'e geri döndü. Bilmeyenler için, oyuncuların RE Universe'den diğer karakterler olarak oynama şansı bulduğu bir DLC modu. Ayrıca, düşmanları öldürerek kilidini açabileceğiniz bazı ekstra ödüller de var. Muhtemelen bu özel DLC Paketini kaçırmak istemezsiniz. Bununla birlikte, Mercenaries Modunun çıkış tarihi ve RE4 Remake'te kilidini açma adımları burada.


Resident Evil 4 Remake'te Paralı Askerler Modu Nasıl Açılır? (Yayın tarihi)


Resident Evil 4 Remake Mercenaries Modu: Nasıl AçılırMercenaries Modu, 7 Nisan EST gece yarısı Ücretsiz DLC olarak yayınlanacak. Bunu elde etmek için, ilgili platformunuzun içerik mağazasına gitmeniz yeterlidir. Oradan, bu DLC'yi ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca, oyununuzu en son 1.04 sürümüne güncellemeniz gerektiğini unutmayın. İşiniz bittiğinde, oyun içi Ana Menü ekranından bu moda erişebilirsiniz.


Neyse ki, Resident Evil 4 Remake'teki Mercenaries'e erişmek için ana hikayeyi tamamlamanız gerekmiyor.


RE4 Remake'te Mercenaries Nasıl Oynanır?


Resident Evil 4 Remake Mercenaries Modu: Nasıl Açılır


Resident 4 Remake'in Mercenaries modunda 3 farklı haritada savaşabilirsiniz: The Village, The Castle ve The Island. Köyün kilidi varsayılan olarak açıktır, ancak son 2'sinin kilidi eninde sonunda açılacaktır. Başlangıçta düşmanları savuşturmak için Leon (varsayılan karakter) olarak oynuyorsunuz. Verdiğiniz mücadeleye göre puan kazanıyorsunuz. Ayrıca, kazandığınız puan miktarına karşılık gelen bir sıralama vardır. İşte onlar:

  • S++ – 1.000.000
  • S+ – 500.000
  • S - 200.000
  • bir - 100.000

Luis, Krauser ve Hunk gibi diğer karakterlerin kilidini açmak için herhangi bir aşamada A veya daha yüksek bir derece almanız gerekir. Ek olarak, 3 Aşamanın tamamında S veya daha yüksek bir derece elde ederek bir Handcannon Magnum'un kilidini açabilirsiniz. Bu silah ana hikaye modunda da kullanılabilecek. Bu nedenle, Mercenaries Modunun kilidini açıp Resident Evil 4 Remake'te hatasız oynadığınızdan emin olun.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski