Resident Evil 4 Remake'de Altın Tavuk Yumurtası Konumu

Resident Evil 4 Remake'de Altın Tavuk Yumurtası Konumu

Resident Evil 4 Remake'de Altın Tavuk Yumurtası KonumuResident Evil 4 remake oyundaki Yumurta Avı İsteğini tamamlayabilmeniz için Altın Tavuk Yumurtasını bulmanız gerekiyor. Altın Tavuk Yumurtası, oyunda bulunması en kolay şey değildir. Bunun nedeni, nerede olduğuna dair hiçbir fikriniz olmamasıdır. Oyunda çok değerli ve nadirdirler. Hem sağlığınızı hızlı bir şekilde doldurma karşılığında onları yiyebilir hem de Tüccar'a güzel bir Peseta karşılığında satabilirsiniz. Ayrıca, özel bir tüccar talebini tamamlamak için bu yumurtalardan birini bulmanız gerekecek. Normal tavuk yumurtası her yerde kolayca bulunsa da Altın olanlar oldukça nadirdir.


Bu nedenle, aşağıdaki kılavuzda, Altın Tavuk Yumurtası tedarik etmek için oyundaki en iyi konum hakkında bilgi edineceksiniz. Okumaya devam et!


RE4 Remake'de Altın Tavuk Yumurtasının Konumu

Oyunda bir Altın Tavuk Yumurtası bulmanız için en iyi yer, muhtemelen Gölün doğu yakasında yer alan küçük arazi alanı olacaktır. Oraya ulaşmak için motorlu tekneyi kullanmanız gerekecek. Altın Tavuk Yumurtasını aramaya başlamadan önce, ona erişiminiz olduğundan emin olun. İşte tam konum:


Resident Evil 4 Remake'de Altın Tavuk Yumurtası Konumu


Oyunun ilerleyen bölümlerinde başka bir Altın Tavuk Yumurtası da bulabilirsiniz. Ancak, oldukça nadir olmaları nedeniyle, onu bulabildiğimiz tek yer orası olduğundan, yalnızca yukarıda belirtilen yere gitmenizi öneririz.


Altın Tavuk Yumurtası Kullanımı

Altın Tavuk Yumurtaları, yukarıda bahsedildiği gibi, belirli bir Satıcı Talebini tamamlamak için kullanılır. Bu temelde oyunun yan görevlerin versiyonudur ve buradaki Tüccar İsteği'ne 'Yumurta Avı' denir. Oyunculara bir Altın Tavuk Yumurtası satmaları talimatı verilir ve karşılığında bunu yaptıkları için 3 Spinel ile ödüllendirilirler. Bu, yararlı öğelerle takas etmek için kullanılabilir.


Ancak, bu talebi şimdiye kadar bulamadıysanız, haritanın güney tarafında bulunan Duvar Mağarası'nın batı çıkışına gidin. Oradan alabilirsin. Bir duvara iğnelenmiş mavi bir levha şeklinde bulacaksınız. Bu, teknenizi yanaştırdığınız yerin yanında olacaktır.


Bu talebi tamamladığınızda Altın Tavuk Yumurtaları ile yapabileceğiniz en iyi şey onları Tüccar'a satmaktır. Bu yumurtaların her biri karşılığında size 9.000 Peseta verilecek ve bu oldukça makul bir fiyat.


Onlarla yapabileceğiniz bir sonraki en iyi şey, sağlığınızı yeniden doldurmanın bir yolu olarak onları yemektir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski