Resident Evil 4 Remake'te Ashley Grandfather Saat Bulmacasını çözün

Resident Evil 4 Remake'te Ashley Grandfather Saat Bulmacasını çözün,resident evil ödüller ve bulmacalar ve hileleri,

Resident Evil 4 Remake'te Ashley Grandfather Saat Bulmacasını çözünGrandfather Clock Puzzle – Resident Evil 4 Remake, 2005 yılında çıkan orijinal Resident Evil 4 oyununun yeniden düzenlenmiş bir versiyonudur. Yeni oyun da Capcom tarafından geliştirilip yayınlanmıştır ve iyileştirilmiş görseller ve yeni oyun mekaniği içerir.


Ana hikayede ilerledikçe, Kalenin içinde Büyükbaba Saat Bulmacası ile karşılaşacaksınız. Bulmacayı çözmek için uygun zamanlamalar ayarlamanız gerekecek ve zamanlamalardan emin değilseniz, yardım etmek için buradayız! Dolayısıyla bu Makale, Resident Evil 4 Remake'te Büyükbaba Saat Bulmacasını nasıl çözeceğiniz konusunda size rehberlik edecek.


Resident Evil 4 Remake'de Büyükbaba Saat Bulmacası nasıl çözülür?

Resident Evil 4 Remake'de Bölüm 9'a ulaştığınızda, bu Büyükbaba Saat Bulmacasıyla karşılaşabileceksiniz. Burada Ashley olarak oynayacağınızı ve Kütüphaneye gidip lambayı aldığınızda, kırık bir Büyükbaba Saati ile karşılaşacağınızı unutmayın.


Resident Evil 4 Remake'te Ashley Grandfather Saat Bulmacasını çözün,resident evil ödüller ve bulmacalar ve hileleri,


Bu, bulmacayı tamamlamak için zamanı uygun şekilde ayarlamanız gereken bir Zaman Bulmacasıdır. Standart zorlukta oynuyorsanız saati 11:04 olarak seçmelisiniz. Ancak Profesyonel veya Zorlu Zorlukta oynuyorsanız, o saatin saatini 7 olarak ayarlarsınız.


Özetlemek gerekirse, profesyonel modda oynuyorsanız, zamanlamayı saat 7:00'ye, Standart veya Destekli Modda oynuyorsanız, zamanlamayı 11:04'e değiştirebilirsiniz.


Saat Bulmacasının çözümünü nerede bulabilirim?

Saat Bulmacasının Çözümü Aceleyle Yazılan Notta yazılıdır. Aceleyle Yazılmış Notu nasıl alacağınızdan emin değilseniz, bu Makaleye göz atın. Kısa tutmak için Makaleyi tamamlayın ve odaya gitmenize yardımcı olacak Salazar Nişanını alın. Bir merdiven bulacaksınız ve yukarı çıktığınızda bazı anahtarlar bulacaksınız. Gizli odaya ulaşmak için asansördeki üçüncü anahtarı kullanın; o odanın içinde Aceleyle Yazılan Notu bulacaksınız.


Resident Evil 4 Remake'de Büyükbaba Saat Bulmaca Ödülü

Büyükbaba Saat bulmacasını çözmek gizli bir yol açacak ve ana hikayede daha fazla ilerlemek için o kapıdan geçmeniz gerekiyor. Zarif Parfüm Şişesini bulmak için Kütüphanenin sol tarafındaki gizli sandıkta bulunan ikinci anahtarı da kullanabilirsiniz. Bu kısımdan sonra Ashley ile artık bu eşyayı alamayacağınızı unutmayın.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski