Resident Evil 4 Remake'te tüm Keskin Nişancı Tüfeklerini nasıl edinebilirim?

Resident Evil 4 Remake'te tüm Keskin Nişancı Tüfeklerini nasıl edinebilirim?

Resident Evil 4 Remake'te tüm Keskin Nişancı Tüfeklerini nasıl edinebilirim?RE4 Remake'te tüm Keskin Nişancı Tüfeklerini edinin – Resident Evil 4 Remake, 2005'te çıkan orijinal Resident Evil oyununun Remastered sürümüdür. Bu oyun, yeni oynanışla eşleştirilmiş yükseltilmiş grafiklere sahiptir. Bu, Capcom tarafından geliştirilen ve korku kategorisine giren bir 3. şahıs aksiyon nişancı oyunudur.


Keskin Nişancı Tüfekleri, uzun menzilli silahlardır ve ulaşamayacağınız mesafedeki düşmanları vururken hayati bir silahtır. Keskin Nişancı Tüfekleri en uzun mesafeyi kat eder ve daha yavaş atış hızına sahip olmasına rağmen düşmanları tek atışta yere serebilir.


Bu makale, Resident Evil 4 Remake'te Sniper Rifle'ı nasıl alacağınız konusunda size rehberlik edecek.


RE4 Remake'te Keskin Nişancı Tüfeği nedir?

Keskin Nişancı Tüfekleri, tamamen daha güvenli bir mesafedeyken düşmanları keskin nişancılık yapmak için kullanabileceğiniz Uzun Menzilli Silahlardır. Bu güçlü, ağır silahlar tipik olarak düşük yeniden doldurma sürelerine ve yetersiz atış hızına sahiptir. Mermiler delme gücüne sahiptir ve düşmanları tek vuruşta yere serebilir. Ancak onu kısa menzilli bir silah olarak kullanmak çok zor olabilir. Bunun oyundaki tek Keskin Nişancı Tüfeği olduğunu ve cephaneliğinizde bir tane bulundurmanın çok önemli olduğunu unutmayın.


Resident Evil 4 Remake'te Keskin Nişancı Tüfeği nasıl edinilir

İşte oyunda bulunan Keskin Nişancı Tüfeği ve bunların Resident Evil 4 Remake'te nasıl edinileceği.


Resident Evil 4 Remake'te tüm Keskin Nişancı Tüfeklerini nasıl edinebilirim?Bu silahların Özel avantajları Seviye 4 ve Seviye 9'da açılır ve size 100.000 Pta'ya mal olur.

Yani bu, Resident Evil 4 Remake'de Keskin Nişancı Tüfeğinin nasıl alınacağıyla ilgiliydi.

Keskin Nişancı Tüfeklerinin oyunda, özellikle de küçük zayıf noktaları olan patronlarda gerçekten yararlı olduğu doğrudur. Ancak oyunu PS5 Kontrol Cihazımla oynarken kafadan vuruş yapmakta gerçekten zorlanıyordum. Bu nedenle, kontrol cihazınızda keskin nişancılık yapma konusunda gerçekten iyi değilseniz, SR'den uzak durmak daha iyidir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski