Sons Of The Forest, son yamada hasta yeni bir araç ekliyor

Sons Of The Forest, son yamada hasta yeni bir araç ekliyor

Sons Of The Forest, son yamada hasta yeni bir araç ekliyorAyrıca yangına uygun kıyafet seçenekleri ve Kelvin'de daha fazla ince ayar


Ormanın Oğulları erken erişim yolculuğuna devam ediyor, ancak bir zamanlar huzurlu bir ormanlık yürüyüş olan şey, oyunun üçüncü yamasının yeni bir araç eklemesi, ölü bedenlere yapılan ince ayarlar ve çok şey sayesinde tamamen radikal bir yakınlaştırma seansına dönüşüyor. Daha.


Bu yeni binilebilir araca Knight V (beş için v) denir ve esasen tek tekerlekli bir bisiklettir. Yoksa tek tekerlekli mekanik bir kaykay mı? Aynı zamanda bana o viral, kendi kendini dengeleyen Segways'i hatırlatıyor - kolları olmayanları, yani. Knight V'in oynanışını buradan izleyin ve gizemli mekanizmanın aslında gerçek bir adı ve/veya gerçek dünyadaki bir karşılığı olup olmadığını bana bildirin. Temelde tüm ormanı atlamanıza izin verir, sorun değil. Herhangi bir mutant yamyamın Knight V'te size yetişeceğinden şüpheliyim. Kendileri için kullanamayacakları sürece.


Diğer yeni özellikler arasında kullanışlı gece görüş gözlüğü, inşaat sistemindeki güneş panelleri ve Knight V'i sürerken tetikleyip kendinizi havaya fırlatabileceğiniz parçalarla yapılan bir yaylı tuzak yer alır. Yaylı tuzağı gerçek bir yamyam caydırıcı olarak da kullanabilirsiniz, ancak bu karşılaştırıldığında bayat görünüyor.


Yama notlarının cazibesinin yarısı, bazen bize "ölü bebeklerin artık suda kaldırma kuvveti var", "artık şişmiş cesetleri alıp fırlatabiliyor" gibi değerli taşlar veren bağlam dışı iyileştirmeler bölümünü okumaktan geliyor ve benim favorim: "Bay. ve Bayan Puffton'ın kıyafetleri artık yandığında yanıyor. Bu değişikliklerden herhangi biri pratik mi? Ateşe duyarlı giysiler bir “iyileştirme” midir? Ya Bay ve Bayan Puffton'ı yakmak istiyorsam ama sonra kıyafetlerini giyersem? Düşünce için biraz (yanan) yakıt.


Herkesin en iyi arkadaşı Kelvin, birinci ve ikinci yamalarda ince ayarlar gördü ve bu üçüncü yama da farklı değil. Artık her tür oku alabilir, uygun türleri bırakabilir ve onları taşıdığını görebilirsiniz - olduğu gibi, şimdi görülebilir. İyi iş Kelvin. Düzeltmelerin, iyileştirmelerin ve yeni özelliklerin tam listesini buradan okuyabilirsiniz.


Ormanın Evlatları ile ilgili diğer her şey için, RPS rehberleri ekibi, interaktif haritamızla sıraladınız. Ve eğlence amacıyla, Rachel bir yabanmersini imparatorluğu kurdu, AliceB oyunu 2000'lerin b-film gerilim filmiyle karşılaştırdı ve Ollie oyunu oynadı ve bir inceleme yazdı.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski