Star Wars Jedi Survivor Açık Dünya mı? Türkçe Dil Desteği Var mı?

Star Wars Jedi Survivor Açık Dünya mı? Türkçe Dil Desteği Var mı?

Star Wars Jedi Survivor Açık Dünya mı? Türkçe Dil Desteği Var mı?Star Wars: Jedi Survivor'ın çıkışı hemen köşede ve bununla birlikte biz hayranların pek çok sorusu var. Bu sorulardan biri de oyunun açık bir dünyaya sahip olup olmadığı. Aynı şeyi merak ediyorsanız, doğru yere geldiniz. Frondtech'in bu makalesinde, aynı şeyi sizin için cevaplayacağız. Daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin!


Star Wars Jedi: Survivor, 28 Nisan 2023'te PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC gibi çeşitli platformlar için piyasaya sürülecek bir aksiyon-macera oyunudur. Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve EA tarafından yayınlanan oyun, Star Wars Jedi: Fallen Order'ın devamı olacak. Star Wars hayranları, birleşin!


Star Wars Jedi Survivor Açık Dünya mı?

Dünyayı özgürce keşfedebilmek, oyunun sahip olduğu temel donanım gereksinimleri bir yana, çok daha iyi ve farklı bir deneyim sunacaktır. Açık dünya olması beklenebilir. Jedi: Survivor'ın, oyunun önceki düşmüş düzeninde olduğu gibi, oyunculara farklı gezegenlere erişim sağlaması bekleniyor, bu elbette peygamber devesi ile yapılabilir.


Artık geri dönüş olmayacağı göz önüne alındığında, kesinlikle biraz daha fazla Star Wars alemini deneyimleyebileceksiniz, ancak yine de kısa cevap hayır olacaktır. Star Wars Jedi: Survivor açık dünya değil ama ilk etapta açık dünya olmasına oldukça benzer bir deneyim sunduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca oyun, sizi ana hikayeden uzaklaştıracak, oyunun açık bir dünya sunuyormuş gibi hissedebileceği bir dizi yan görev içerecektir.


Star Wars Jedi Survivor Açık Dünya mı? Türkçe Dil Desteği Var mı?


Sonuç olarak, bu gerçekten bir açık dünya oyunu değil, ancak aynı sınırlı ölçüde bile kesinlikle buna değer olabilir. Kararınızı vermeden önce galaksiyi ziyaret edin! Oyunun aynı zamanda Game Pass sahiplerine de ulaşması bekleniyor. Aynısı bu yılın sonunda veya 2024'ün başlarında gerçekleşecek. Bu, kitaplarımızda bir kazanç! Oyun game pass'e ulaşana kadar beklemeyi planlıyorsanız, zaten orada bulabileceğiniz bir sürü oyun var!

Post a Comment

Daha yeni Daha eski