Star Wars Jedi Survivor Game Pass'te mi?

Star Wars Jedi Survivor Game Pass'te mi?

Star Wars Jedi Survivor Game Pass'te mi?


Star Wars Jedi Survivor oyun kartı – Star War Jedi: Fallen Order'ın uzun zamandır beklenen devam oyunu Jedi Survivor bu ayın 28'inde çıkacak ve heyecan dorukta. Galaksilere girin ve İmparatorluk ve Darth Vader ile Kafa kafaya savaşın! Star Wars Jedi: Survivor birden fazla platform için piyasaya sürülecek, bunlar arasında PlayStation 5, Xbox Series X/S ve şüphesiz Microsoft Windows yer alıyor.


Oyunun ön siparişi için başlangıç fiyatı 69,99$ (bunun da bazı faydaları var!) ve aynı şekilde, oyuncular Xbox Game Pass'te aynı oyunun olup olmayacağını merak ediyor. Aynı şeyi merak ediyorsanız, doğru yere geldiniz! Daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin!


Star Wars Jedi Survivor Game Pass'te mi?

Game pass'in bu kadar sevilmesinin sebebi oyunculara çok para kazandırmasından kaynaklanmaktadır. Yaklaşık 9,99 ABD Doları tutarındaki bu ürün, ister PC ister konsol olsun, oyuncuların erişmesi ve keyfini çıkarması için bir oyun denizine erişim sağlar. Oranlar hemen hemen her yerde aynıdır ve işlevi de öyle.


Game Pass'te sunulan bir dizi harika yayın var. Ancak, Star Wars Jedi: Survivor'a gelince, evet ya da hayır gerçekten bir cevap değil.


Star Wars Jedi: Survivor, piyasaya sürüldüğü gün game pass'te mevcut olmayacak, ancak EA Pass bu yılın sonlarında piyasaya sürüldüğünde mevcut olacak ve aynı şey, sonunda game pass nihai yolunu da yapacak. Aynı durumun en geç 2024 başlarında gerçekleşmesi bekleniyor.


Star Wars Jedi Survivor Game Pass'te mi?2020'de Microsoft ve EA arasında yapılan bir anlaşma, Xbox Game Pass'e sahip oyuncuların aboneliklerinin bir parçası olarak EA Play'e erişmelerini sağladı. Bu temel olarak, Star Wars Jedi: Survivor EA Play'e geldiğinde, Xbox Game Pass'te otomatik olarak mevcut olması gerektiği anlamına gelir.


Oyun eninde sonunda game pass'e ulaşacak ve bunun olmasını beklemeyi planlıyorsanız, Game Pass'te anında mevcut olan bir sürü başka oyunu kontrol ettiğinizden emin olun. Star Wars Jedi: Survivor'ın beklemeye değer olduğuna eminiz!

Post a Comment

Daha yeni Daha eski