Valorant 6.08 Yaması'nda Buz Kutusunu Değiştirmek İçin Bağlayın

Valorant 6.08 Yaması'nda Buz Kutusunu Değiştirmek İçin Bağlayın,valorant en güncel patchler,valorant yeni silah ve ajanlar,

Valorant 6.08 Yaması'nda Buz Kutusunu Değiştirmek İçin BağlayınIcebox, Valorant'ın Rekabetçi ve Derecelendirilmemiş modlarından süresiz olarak kaldırılacak ve harita havuzunda Bind onun yerini alacak.


Birkaç gün önce Riot, Valorant topluluğunun favori haritalarından biri olan Bind'in 25 Nisan'da 6.08 yamasıyla oyuna geri döneceğini duyurdu. Bind'de ışınlanmalar, B dirseği ve daha fazlası dahil olmak üzere bir ton değişiklik yapıldı. . Şimdi geriye kalan tek soru Bind'in harita havuzunda hangi haritanın yerini alacağıydı ve bazı kişiler Fracture'ın Valorant'tan ayrılmasını isterken, Fnatic Kamyk gibi profesyoneller Pearl'ün yerini almasını istedi.

Ancak Valorant harita havuzundan çıkan harita Icebox olduğu ve Riot henüz kendisine gelen değişikliklerle planlarını açıklamadığı için bu dileklerin hiçbiri gerçekleşmedi. Buna ek olarak, oyuncuların Bind'e gelen değişikliklere hazırlanmalarına yardımcı olmak için Riot, harita değişikliklerini 6.07 yamasındaki Rekabetçi ve Derecelendirilmemiş modlar dışındaki tüm diğer modlarda canlı yapacak.

Oyuncular ayrıca bu değişiklikleri 7-10 Nisan tarihleri arasında yayınlanacak olan Valorant 6.07 PBE yamasında test edebilmelidir. Riot'un Icebox ile ne yapmayı planladığı hakkında daha fazla bilgi edindiğimizde bu sayfayı güncelleyeceğiz, bu yüzden gözünüz açık olsun. üstünde.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski