Elden Ring'de Yeraltı Kaçak Alanlarına Nasıl Ulaşılır?

Elden Ring'de Yeraltı Kaçak Alanlarına Nasıl Ulaşılır?

Elden Ring'de Yeraltı Kaçak Alanlarına Nasıl Ulaşılır?


İşte Elden Ring'deki Yeraltı Kaçak Alanlarına nasıl ulaşılacağına dair rehberimiz.


Elden Ring'deki Subterranean Shunning Grounds, Kraliyet Başkenti Leyndell'in altında bulunan devasa bir kanalizasyon zinciridir. Konum, bol miktarda ganimete ve çok sayıda düşmana ev sahipliği yapmaktadır. Ancak, oraya gitmek zahmetlidir ve nereye gittiğinizi bilmiyorsanız Leyndell'de kaybolmak oldukça kolaydır. Zaten orada bulunduğumuz için, konum rehberimiz sizin için yararlı olacaktır. Bu yüzden, Yeraltı Kaçış Alanına nasıl gideceğinizi öğrenin ve seyahat etmenin tüm zorluklarından kurtulun.


Elden Ring'deki Yeraltı Kaçak Alanlarına Nasıl Gidilir?


Elden Ring'de Yeraltı Kaçak Alanlarına Nasıl Ulaşılır?


Konum o kadar uzak olmasa da, Leyndell'den geçmek kafa karıştırıcı görünebilir. Bu adımlar, Elden Ring Yeraltı Kaçak Alanlarına kolayca ulaşmanıza yardımcı olacaktır:

  • Bu koşuya başlamak için önce Royal Capital Leyndell'deki Avenue Balcony Site of Grace'e gitmeniz gerekiyor.
  • Cadde Balkonundan kuzeybatıya doğru merdivenlerden aşağı inin ve ardından batıya doğru ilerleyin. Şimdi çitin üzerinden atlayın ve cesetlerle dolu yanmış sokaklara inin.
  • Yolunuza çıkan Albinauriclere dikkat edin. Kuzeye koştuğunuzdan ve bir kuyu aradığınızdan emin olun. Kuyuyu gördüğünüzde, kendinizi kanalizasyonda bulmak için merdivenlerden inerek hemen içine atlayın.
  • Şimdi, aşağısı oldukça karanlık olduğu için fenerinizi yakmayı unutmayın.
  • Merdivenlerin dibine geldiğinizde solunuzda metal bir kapı bulacaksınız. İçinden geçin ve ardından kanalizasyonun derinliklerine doğru ilerlemeye devam etmek için aşağı atlayın.
  • Yakında kendinizi Dev Farelerle dolu bir odada bulacaksınız. Canavar Kovucu Meşaleniz varsa, onu kullanabilir veya önünüzdeki kapıdan farelerin yanından koşarak geçebilirsiniz. Yakında, Elden Ring'deki Yeraltı Saklama Alanına ulaşacaksınız.
  • Yolda ilerleyin ve ayrıca bir Rune Arc bulacaksınız. İlerlemeye devam edin ve solunuzda merdivenlerle yolun sonuna ulaşacaksınız. Aşağı inip sola döndüğünüzde, Yeraltı Kaçış Alanı Grace'e ulaşacaksınız.


Oyuncuların dikkat etmesi gereken şeylerden biri, Omens'in bu bölgede devriye gezdiği ve siz Site of Grace'e varmadan size saldırabilecekleri. Onlardan kaçının ve önce Grace Sitesine gidin. Dinlendikten sonra, Omens ile savaşmayı ve ganimet toplamayı veya kanalizasyonun derinliklerini keşfetmeyi seçebilirsiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski