Zelda Tears of the Kingdom'da Şampiyonun Tunik Konumu

Zelda Tears of the Kingdom'da Şampiyonun Tunik Konumu

Zelda Tears of the Kingdom'da Şampiyonun Tunik Konumu

Champion's Tunic TOTK – BOTW'un bir parçası olduysanız, Champion's Tunic'in Tears of the Kingdom'a geri dönmesinden heyecan duyacağınızdan eminiz. Bunu The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom oyununda nerede bulabileceğinizi öğrenmek için aşağıdaki kılavuza göz atın.


BOTW'daki ikonik zırh parçaları arasında, şimdi The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom'a geri dönen bu mavi zırh parçası "Champion's Tunic" var. Bunu elde etmek oyunun ilk aşamalarında çok zor olmasa da nereye gideceğinizi bilmiyorsanız kaybolabilirsiniz. Ancak bu zırhı almak için yola çıkmadan önce biraz beklemenizi tavsiye ederiz. Bunun nedeni, oyunun başlarında bu zırhın konumunun ziyaret edilmesi en zor yerlerden biri olmasıdır.


Ancak yine de aşağıdaki kılavuz, bu ikonik zırh parçasının The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom oyunundaki yeri konusunda size yardımcı olacak ve sonra kendiniz karar vereceksiniz.


Zelda TOTK'da Şampiyon Tuniği nasıl alınır?

Şampiyon Tuniği'ni almak için The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom'da Hyrule kalesine gitmelisiniz. Bunu takiben hemen yamaç paraşütü ile kalenin ön kapısına kadar süzülmeniz gerekecek. Bu nedenle, oyunun başında Lookout Landing Skyview Tower'ın kilidini açmanızı öneririz. Ardından, Sanctum'a (ilk oda) gitmelisiniz. Burada, Zelda Tears of the Kingdom'da Şampiyonun Tuniği'ni bulacaksınız.


Zelda Tears of the Kingdom'da Şampiyonun Tunik Konumu


Şimdi, ulaştığınızda merdivenlerden yukarı çıkmanız gerekiyor. Büyük bir kuş heykelinin önünde iki adet sönük mangal bulacaksınız. Bu mangalların ikisini de yakmanız gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra, heykelin kaydığının gösterileceği küçük bir ara sahne oynayacak. Kuşun altında bir hazine sandığı olacak gizli bir bölme olacak. Daha sonra oyunda Şampiyonun Tuniği veya Derilerini toplamak için ilerleyebilirsin.


Zelda Tears of the Kingdom'da Şampiyonun Tunik Konumu


Bu ikonik zırh, size 5'lik bir istatistik sağlayacak ve oyunun başlarında almayı başarırsanız oldukça yardımcı olduğunu kanıtlıyor. Hyrule Kalesi'ne girmeye çalışırken kalbinizi ve dayanıklılığınızı kontrol etmeniz gerektiğini unutmayın, çünkü doğru şekilde çekilmezse oldukça tehlikeli olabilir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski