Zelda TOTK'da Frostbite Armor Set Konumu

Zelda TOTK'da Frostbite Armor Set Konumu

Zelda TOTK'da Frostbite Armor Set KonumuFrostbite Armor Zelda TOTK – The Legend of Zelda TOTK, Nintendo tarafından Nintendo Switch Konsolları için geliştirilmiş bir aksiyon-macera oyunudur. Çok fazla aksiyonla eşleştirilmiş maceraları içeren tek oyunculu bir oyundur.


Oyunda edinilmesi gereken Zırh setleri arasında, ele geçirmesi en zor olanlardan biri Frostbite Zırh seti olacaktır. Bunun nedeni, izini sürmenin çok zaman alıcı olabilmesidir. Sonunda ona sahip olmak için, zırh setini, başlığı, gömleği ve pantolonu tamamlamak üzere bulmanız gereken üç parça var.


Bu yazıda, Zelda Tears of the Kingdom'da Frostbite Zırh Setini nasıl edinebileceğiniz konusunda size rehberlik edeceğiz.


Zelda TOTK'da Frostbite Armor Set Konumu

Yukarıda da belirttiğimiz gibi zırh setinin parçaları birbirinden uzakta farklı yerlerde görünecek ve seti tamamlamak için birkaç yeri ziyaret edip parçaları toplamanız gerekecek. Bu parçaların üçünü de bulmada tutarlı olan bir şey, hepsinin sandıklarda bulunacak olmasıdır. İşte bu sandıkları bulabileceğiniz yer:


Frostbite Başlığı için


Zelda TOTK'da Frostbite Armor Set KonumuFrostbite Headdress'i Rospro Pass Skyview Tower'ın tam olarak kuzeybatısında bulabileceksiniz. Bu konumu hem Başlık hem de pantolon için başlangıç noktası olarak kullanın. Kuleden yukarı çıkın, atlayın ve Kilsie Gölü'ne, özellikle de Kilsie Mağarası'nı bulabileceğiniz kuzey kısmına süzülün.


Mağaradayken, mağaranın merkezinde büyük bir rüzgar esecek. Aynısını atlamak için, mağaranın ortasına ulaşmak için yamaç paraşütünüzü kullanmanız gerekecek. Oraya vardığınızda, sağ tarafta yok edilebilir kayaların olduğu bir alan bulacaksınız ve bunu bir ok üzerindeki bomba çiçeği kullanarak atlayabilirsiniz. Kullanın ve arkasında Frostbite Headdress içeren bir sandık bulacaksınız.


Frostbite Gömlek için


Zelda TOTK'da Frostbite Armor Set KonumuFrostbite gömleğini almak için Rito Köyü'nün güneydoğusuna, özellikle Lucky Clover Gazetesi'ne yakın bir yere gidin. Yoldan doğuya doğru ilerleyin ve oradan kaya oluşumunu görünce sağa dönün. Brightcap Mağarası adlı bir mağaranın dışında duran bir çift göreceksiniz. Gömlek bu mağaranın içinde olacak.


Mağaraya girmeniz ve bazı kalın çalılar aramanız gerekecek. Ayrıca, ona ateş etmek ve sandığı nasıl açacağınızı temizlemek için ateş meyveli bir ateş okuna ihtiyacınız olacak.


Frostbite Pantolon için


Zelda TOTK'da Frostbite Armor Set Konumu


Daha önce de söylediğimiz gibi pantolon ve başlıklar için başlangıç noktası aynı olabilir, Rospro Skyview Tower. Kulenin tepesine çıkın ve Kebra Plunge'ın ötesine geçmek için doğuya doğru süzülmek için zıplayın; bölgeye, tek bir yerde birden fazla mağara bulacaksınız.


Göreceğiniz bir nehre doğru kuzeydoğu, Hebra Headspring'de o nehir için bir mağara olacak; burada, Pantolonlarınızı bulabileceksiniz.


Mağaraya doğru ilerleyin ve küçük bir açıklık bulana kadar sağınızı koruyun; Bunu yaptığınızda, donma pantolonunu içeren bir sandık bulacaksınız.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski