BG3: Baldur's Gate 3'te Aşarak Nerede Bulunur?

BG3: Baldur's Gate 3'te Aşarak Nerede Bulunur?

BG3: Baldur's Gate 3'te Aşarak Nerede Bulunur?


Baldur's Gate 3'te oyuncuların NPC Asharak'ı burada bulabilecekleri yer.


Asharak, Baldur's Gate 3'teki bir NPC'dir ancak oyuncular hâlâ onun yerini arıyor. Onu bulamadıysanız rehberimiz nereye gitmeniz gerektiği konusunda size yardımcı olacaktır. Oyunda pek çok yararlı NPC bulunsa da, bu Tiefling'in pek önemi yok. Ancak arkasında duran sandık ilginizi çekerse ve onu açmak isterseniz, onun başka tarafa bakmasını sağlamanız gerekecektir. Bu kılavuzda size BG3'te Aşarak'ı nerede bulacağınızı ve sandığı nasıl açacağınızı göstereceğiz.


Baldur's Gate 3'te Aşarak Nerede Bulunur?

BG3: Baldur's Gate 3'te Aşarak Nerede Bulunur?

Baldur's Gate 3 oyuncuları, Emerald Grove yakınındaki Druid Grove'da bir grup genç Tiefling'e dövüşmeyi öğreten Asharak'ı bulacak. Bu NPC'nin bir miktar öneme sahip olduğu birkaç örnek olsa da, çoğu zaman oyuncuların dikkat etmesine gerek yoktur. Ancak oyuncuların kafasını karıştıran şeylerden biri de o bölgedeki sandıkların o bakarken açamamaları. BG3'te Aşarak sandığını açmak istiyorsanız önce onun dikkatini dağıtmanız gerekecek.


Oyuncuların yapabileceği şey, partilerini Aşarak'ı arayıp dikkatini dağıtabileceğiniz şekilde dağıtmaktır. Bu devam ederken karakterlerinizden birinin sandığın arkasına saklanmasını sağlayın ve ardından onu açın. Umarım, açtıktan sonra sandığın gizemini çözebilirsiniz.


Aşarak'ı nerede bulacağımız ve Baldur's Gate 3'te sandığı nasıl açacağımızla ilgili bu kılavuzdan elimizde olan tek şey bu. Baldur's Gate 3 çok büyük bir oyun olduğundan, bu tür rehberler için özel bölümümüze göz atmak isteyebilirsiniz. Oyundaki sayısız seçenek ve sonuçla karşı karşıya kalırsanız.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski