BG3 İçin Slack Skinned Head Hata Düzeltmesi

BG3 İçin Slack Skinned Head Hata Düzeltmesi

BG3 İçin Slack Skinned Head Hata Düzeltmesi


Gevşek tenli bir kafayla karşılaştım ama Baldur's Gate 3 parladı mı? Bunu nasıl düzeltebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.


Baldur's Gate 3'ün 2. Perde görevlerinden biri sırasında, konuşulduğunda arızalanan ve oyuncuların düzeltilmesi gereken Slack Skinned kafa ile tanışıyorsunuz. Buraya geldiğinizde onu podyumda bulacaksınız. Ama onunla konuşmaya çalıştığın an oyun işlemeye başlar. Birçoğu, karakterlerini hareket ettiremedikleri gibi sorunlar yaşıyor. Diğerleri için karakter değiştirmek de pek işe yaramaz çünkü ekran yine donacaktır. Neyse ki ondan kurtulmanın kolay bir çözümü var. İşte BG3'teki Gevşek tenli kafa problemini nasıl çözeceğiniz.


Baldur's Gate 3'teki Slack Skinned Head Bug Nasıl Onarılır


BG3 İçin Slack Skinned Head Hata Düzeltmesi


Bu sorunu çözmenin en iyi yolu DX11'e geçmektir. Bu çözüm birçok oyuncu için çalışıyor gibi görünüyor, ancak birçoğu geçiş yaptıktan sonra bile oyunu çalıştıramıyor, bu yüzden deneyebileceğiniz tüm düzeltmeler burada:


  • Vulkan'dan DX11'e Geçiş: Yukarıda bahsedildiği gibi birçok kişiye faydalı olmuştur. Herhangi bir ilerlemeyi kaybetmemek için oyunu kaydedin ve kapatın. Şimdi oyunu tekrar başlatın, başlatıcıdan oyunu Vulkan yerine DX11'de çalıştırmayı seçin. Şimdi, Slack Skinned kafa ile konuşmayı deneyin ve arızalanmaması gerekir. Zaten DX11'de oynuyorsanız, yardımcı olup olmadığını görmek için bu bölüm için Vulkan'a bile geçebilirsiniz.
  • Oyunu yeniden başlatın: Bu, işe yaramayabilir ancak denemeye değer genel bir düzeltmedir. Oyunu kaydedin ve DX11 veya Vulkan'ı değiştirmeden yeniden başlatın. Oyunu yüklemek, düzeltmenize yardımcı olabilir.
  • Modları Devre Dışı Bırak: Modları kullanıyorsanız ve bu hatayı alıyorsanız, oyunun bu kısmı için devre dışı bırakmayı deneyin. Bunları geçici olarak kaldırmayı tamamladığınızda, oyunu yeniden başlatın ve Slack derili kafa ile etkileşim kurmayı deneyin.
  • Oyun dosyalarını doğrulayın: Bu sorunu çözmek için yapabileceğiniz başka bir şey, Steam veya GOG kullanarak oyun dosyalarını tarayıp onarmaktır. Tüm bozuk oyun dosyalarını kaldırdıktan sonra BG3'ü yeniden başlatın. Hatayı şimdi almamalı ve 2. Perde ile devam edebilmelisiniz.


Baldur's Gate 3'teki Slack-skinned kafa hatasını düzeltmek için kullanabileceğiniz tüm çözümler bu kadar. Hatalardan bahsetmişken, başarısız oyun 516 hatasını nasıl düzelteceğinizi de kontrol etmelisiniz. Bu oyunun daha fazla konusuyla ilgileniyorsanız, House of Grief'in konumu ve başarısız algı kontrollerinin nasıl yeniden yapılacağı hakkında da okuyabilirsiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski