Modern Warfare 3, Modern Warfare 2'den sadece bir yıl sonra geliyor, Call of Duty için garip bir yıl olacağından endişelendim

Modern Warfare 3, Modern Warfare 2'den sadece bir yıl sonra geliyor, Call of Duty için garip bir yıl olacağından endişelendim

Modern Warfare 3, Modern Warfare 2'den sadece bir yıl sonra geliyor, Call of Duty için garip bir yıl olacağından endişelendim


Modern Warfare 3 Kasım'da geliyor ama nedir?
Aylarca süren söylentiler ve bir Doritos standeesinden düzenli olarak planlanan bir logo sızıntısından sonra, Activision nihayet bu yılki Call of Duty'nin Modern Warfare 3 olduğunu duyurmaya hazır. .


Activision'ın FPS imparatorluğu için her zamanki gibi iş gibi görünüyor, ancak bu yılki Call of Duty'nin sıradan olmaktan başka bir şey olacağına inanmak için nedenler var.


Birincisi: Geçen yıl bu zamanlar, yaygın söylenti, Treyarch'ın bir sonraki CoD'sinin bir yıl ertelendiğini ve 2023'te "premium" bir Call of Duty oyunu olmayacağını ilan etti. Tamamen yeni bir oyun olan Modern Warfare 2, ikinci bir yıl canlı hizmet desteği alacaktı. Activision sonunda 2023'ün birinci sınıf bir CoD'ye sahip olacağını söyledi, ancak Schreier CoD 2023'ün Sledgehammer Games tarafından yapılan Modern Warfare 2'ye daha çok "ücretli bir genişleme" gibi olacağını iddia etti.


Schreier, "Pek çok içeriğe sahip olması gerekiyordu! Belki de bu yüzden ona 'tam' sürüm diyorlar. Ama daha çok MW2," diye tweet attı Schreier o sırada.


Artık Modern Warfare 3 biçiminde "daha fazla MW2"nin geldiğini biliyoruz ve zamanlama bundan daha garip olamazdı. Geçen yıl Infinity Ward'ın yeniden başlatılan Modern Warfare 2'sini aldık ve şimdi zaten bir üçlü var mı? Bu basitçe olmaz: 2007'den beri bir CoD, sadece bir yıl sonra bir devam filmi almadı, çünkü Activision'ın stüdyoları seriyi 2-3 yıllık bir döngüde kendi farklı yaklaşımlarını ortaya çıkardı. Daha yakın zamanlarda, Activision, bir oyun üzerindeki çalışmayı, geliştirmeyi "liderlik eden" bir stüdyo ile birden fazla stüdyoya bölüyor. Peki her zaman Infinity Ward'ın serisi olan Modern Warfare 3'e neden Sledgehammer liderlik ediyor ve Modern Warfare 3 tam olarak nedir?


Şu anda bu bir logo, ancak Activision'ın uygun açıklamasının Modern Warfare 3'ü diğer herhangi bir CoD devam filmi gibi satacağını umuyorum: bir kampanya, çok oyunculu, belki biraz kooperatif ve Warzone bağlantıları. Bence Modern Warfare 3'ün daha çok geçici bir boşluk gibi hissetmesine hazır olmalıyız - Modern Warfare 3 ile ilgili en yeni şeyin harekatı olması kesinlikle mümkün, çok oyunculu paketi ise Schreier'in geçen yıl bildirdiği "MW2'nin ikinci yılına" benzeyecek .


Call of Duty'nin canlı hizmet dönemindeki hislerinize bağlı olarak, bu kulağa harika bir şey gibi gelebilir. MW2'nin ikinci yılı, 1. seviyeden başlamak zorunda kalmayacağımız anlamına gelebilir; hatta tüm silahlarının, haritalarının ve kozmetik ürünlerinin taşınacağı anlamına gelebilir. Modern Warfare 2, Infinity Ward'ın en son sorumlu olduğu zamandan beri en iyi CoD'dur, bu yüzden bir yıl daha ipeksi pürüzsüz çekim ve şapşal eğimli lazer nişangahları umursamıyorum.


Tabii ki, alaycı okuma, Treyarch'ın gecikmesinin yeni bir CoD olmadan ilk yıla neden olma tehdidi oluşturduğudur, bu nedenle Activision, hurdalardan bir "premium" Call of Duty yaması yapıyor. Umarım durum böyle değildir - özellikle Modern Warfare 3 tam 70 dolarlık bir oyun olacaksa.


Activision, yakın bir zamanda Modern Warfare 3'ün çekirdeklerini döktüğünde daha fazlasını öğreneceğiz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski