Xbox One ve Xbox Series X 2023 için en iyi VPN

Xbox One ve Xbox Series X 2023 için en iyi VPN

Xbox One ve Xbox Series X 2023 için en iyi VPNXbox'ınız için bir VPN almak istiyorsanız NordVPN'den Surfshark'a kadar size bir dizi önerimiz var ve bunların karar vermenizi kolaylaştıracağını umuyoruz.


VPN'ler öncelikle insanların internet alanlarındaki gizliliğini korumak için kullanılsa da, Xbox One veya Xbox Series X için bir VPN kullanıyorsanız, kendinizi çok sayıda avantaja erişim kazanırken bulacaksınız. VPN'ler, bölgeye özel oyunlardan bonuslara ve hatta genişletilmiş akış seçeneklerine kadar Xbox kullanıcılarına birçok kapıyı açar.


Peki Xbox One ve Xbox Series X için en iyi VPN hangisi? Aslında bu, onu ne için kullanmak istediğinize bağlı, ancak hangisini kullanmanız gerektiğine karar vermekte zorlanıyorsanız, bu kılavuzun seçeneklerinizi daraltmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. en büyük yarışmacılardan beşini seçti.


Xbox'ınızla bir VPN kullanmak için ya VPN'inizi yönlendiriciniz üzerinden çalıştırmanız (böylece evdeki her cihazın VPN aracılığıyla bağlanmasını sağlamanız) ya da konsolunuzu bir Ethernet kablosu aracılığıyla bilgisayarınıza bağlamanız gerekir. . Ardından, bilgisayarınızda VPN varsa Xbox'ınızı da onun üzerinden bağlayabilirsiniz. Ancak bunu yapmadan önce en hızlı VPN'i mi, ücretsiz bir VPN'i mi yoksa aşağıdaki diğer seçeneklerden herhangi birini mi seçeceğinize karar vermeniz gerekir.


Tüm önerilerimizi okumaya vaktiniz yok mu? İşte bir bakışta ilk üç seçimimiz:


Xbox One ve Xbox Series X için en iyi VPN'ler şunlardır:  • ExpressVPN – Xbox için en iyisi
  • NordVPN – en hızlı seçim
  • Ivacy VPN – en iyi fiyat
  • Surfshark – sınırsız cihaz için en iyisi
  • PureVPN – gizlilik için en iyisi
  • AtlasVPN – en iyi ücretsiz seçim
  • PrivadoVPN – en iyi yeni seçim

Post a Comment

Daha yeni Daha eski